אפליקציית הטיולים WishTrip

על ידי | 3 דצמבר, 2017

אפליקציית הטיולים החדשה WishTrip מעניקה למטייל כלי טכנולוגי מצוין לזכרון חווית הטיולים שלו. האפליקציה מאפשרת למטיילים לתעד את מסלולי הטיולים שלהם בליווי תמונות, וידאו ותוכן כתוב ולסמן את המסלול על גבי מפה באופן מדויק. כל משתמש מקבל למעשה אלבום דיגיטלי מחווית הטיול שלו ובו נשמרים כל מסלולי הטיולים שלו.

אפליקציית WishTrip

אפליקציית WishTrip

אנשי האפליקציה מאוחרי היזמה הם אנשי טיולים מכל רחבי הארץ, המבקשים לקדם את התיירות לישראל בעזרת חיבור ממשקי עבודה שבין מסלולי טיולים, תוכן חוויתי של המטיילים עצמם ואל עסקי התיירות. כך בעזרת האפליקציה יש חיבור של תוכן איכות לטיול עם עסקי תיירות בשטח ובהם מלונות, מסעדות, אטרקציות וכדומה.
לאחר הורדת אפליקציית WishTrip יש לבצע רישום באפליקצייה, ניתן להירשם על ידי חשבון גוגל, חשבון פייסבוק או לפתוח חשבון חדש בWishTrip. סיימתם את ההרשמה, מצוין, עכשיו לצאת ולטייל. לחיצה על הכפתור הצהוב מקליטה את מסלול הטיול, מעוניינים להוסיף תמונות, וידאו או נקודת עניין אחרת לוחצים על ה+ ואתם מקטלגים את המידע במקום המתאים לאורך המסלול. האפליקציה עורכת עבורכם סרטון וידאו אוטומטי כולל צילום לווין של המסלול.
סיימתם לטייל, המסלול עולה לאלבום הדיגיטלי שלכם באפליקציה, משם אתם יכולים לשתף את המסלול ואת מפת הטיול.
ראו דוגמא למסלול טיול מומלץ בפרסת נקרות במכתש רמון

תצפית ממכתש רמון אל נחל גוונים

תצפית ממכתש רמון אל נחל גוונים

מפת המסלול ניתנת לצירוף לאתר האינטרנט של מדריך הטיולים, או הבלוג המשפחתי כמו במקרה זה

לכל עזרה ושאלה לגבי האפליקצייה, ניתן להיכנס לפורום הפייסבוק של WishTrip ולהיעזר בחברי הקבוצה על השימוש באפליקציה וכמובן על מסלולי טיול מומלצים וחדשים בכל הארץ.

יוני שטרן, איש תוכן Wish Trip ומורה דרך – קיץ של טיולים: המסלולים הכי שווים לחופש הגדול כמו מסלולי אופניים משפחתיים לאורך פארק הירקון, פארקים ברמת הגולן פורסם: 10:35 | 17/07/2018 | רשת 13 | פותחים יום

כתבה על אפליקציית ווישטריפ בחדשות 2