מסלולרי

על ידי | 20 פברואר, 2014

הטכנולוגיה בשירות הטבע והמורשת, טיול בשבילים ובאתרי המורשת בישראל מעלים שאלות רבות. פעמים רבות אנו מביטים בתופעת טבע מיוחדת או משוטטים באתר הסטורי מרתק, ושואלים את עצמנו- מה זה המקום הזה? כיצד נוצר? במעיינות אנו מתפלאים מהיכן מגיעים המים ולמה דווקא כאן? או בטיול המשפחתי אל מצודה עתיקה, אנחנו מבקשים להבין כיצד בנו אותה? מי? ומתי?
מסלולרי, מדריך הטיולים הסלולארי של ישראל, מביא לכם את ההסברים והתשובות לטלפון החכם שלכם. אתרי התיירות ומסלולי הטיולים מלווים בהסברים ממוקדים, תמונות, תרשימים, סרטוני וידאו ומפות. מסלולרי הוא מיזם חינוכי ותיירותי של מרכז מדע ים המלח והערבה. במיזם שותפים חוקרי מרכז מדע ים המלח והערבה, מורי דרך, מדריכי טיולים ותלמידים מבתי ספר שונים, שחקרו את סביבת המגורים שלהם וכתבו הסברים לטובת ציבור המטיילים.
מרכז מדע ים המלח והערבה הוא מו"פ (מחקר ופיתוח) מדעי הארוך ביותר בארץ, מאילת בדרום ועד קצהו הצפוני של ים המלח. במרכז המדע 30 חוקרים המבצעים מחקרים בתחומי דעת שונים על הסביבה. מרכז המדע יזם את פרויקט המסלולרי בדרומה של הארץ לטובת הנגשת מידע, הצלחת הפרויקט הביאה למימושו בכל רחבי הארץ וכיום המסלולרי פועל בכל ישראל. פרויקט מסלולרי הוא כלי טכנולוגי לשירות החברה ולטובת היוזמה וקידום הכרת הארץ,

לוגו המסלולרי

לוגו המסלולרי

אתריה ושביליה.

האפליקציה זמינה להורדה בקניוני האפליקציות ובסריקת הברקוד המצורף

QR קוד לסריקה מסלולרי

QR קוד לסריקה מסלולרי